Представники страхової компанії «Граве» завітали в УГІ

Студенти економічного факультету зустрілися із представниками дочірньої компанії австрійського концерну «Grawe». Метою заходу, який відбувся 7 квітня, було ознайомити студентів із діяльністю компанії.

Максим Хобботов, директор по роботі з банками та брокерами, розповів про історію створення підприємства. Так, вона заснована у 1828 році Ерцгерцогом Йоганом. В Україні розпочала свою роботу з 1998. Надає послуги у сфері страхування.

Також студентам презентували декілька програм страхової компанії. Це такі як: «ГРАВЕ магістр», «ГРАВЕ підтримка», «ГРАВЕ медик». Ці програми дозволяють накопичити певні кошти на різні випадки. Перша з них надає можливість забезпечити фінансово навчання, а інші спрямовані на страхування в медичній сфері.

Всіх присутніх запросили на семінар про можливість співпраці. Людмила Штанько, проректор з науково-педагогічної роботи, розповіла, що такі зустрічі дають нові можливості для розвитку студентів. І висловила сподівання, що, можливо, в аудиторії присутні майбутні працівники цієї компанії.

Інна Сокольська

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: