Представники Українського гуманітарного інституту взяли участь у профорієнтаційному заході

Студенти та викладачі Українського гуманітарного інституту приділяють велику увагу популяризації навчального закладу, особливо серед школярів Києва та Київської області. 23 жовтня команда УГІ відвідала профорієнтаційну виставку, яку провели на базі Васильківського професійного ліцею у співпраці із міським центром зайнятості. Загалом у заході прийняли участь двадцять навчальних закладів I– III рівнів акредитації.

УГІ представляла команда, що склалася із п’яти осіб. У її складі були президент Студентської ради Інституту Петро Ілько та викладач кафедри фінансів Любов Патраш. Крім них Інтитут представили студент напряму «Релігієзнавство» Веніамін Івоняк і студентки-журналістки Наталя Лясковська та Інна Сокольська.

Захід відвідали близько 70 учнів дев’ятих та одинадцятих класів. Школярі спостерігали за презентацією навчальних закладів, дізнавалися про напрями підготовки, а також ставили питання представникам ВИШів.

Український гуманітарний інститут також представив свою презентацію. Петро і Веніамін розповіли майбутнім абітурієнтам про переваги навчального закладу, а саме: розміщення кампусу у курортній зоні, широкий вибір спеціальностей, можливість практикування ще під час навчання. Школярам також був представлений мотиваційний відеоролик.

Серед присутніх були учні, які раніше вже знайомилися з діяльністю УГІ. Одна з дівчат, підійшовши до столика навчального закладу вигукнула: «Рідний УГІ. Як я рада вас бачити!»

Школярі підходили до представників Інституту, охоче говорили про те, ким хочуть бути після школи, обіцяли завітати до УГІ на День відкритих дверей, який відбудеться 2 листопада.

«Хочу знати іноземну мову. Добре, що у вас є напрям підготовки «Філологія», англійської та німецької мов,» – поділилася одна із школярок.

За дві години команді Українського гуманітарного інституту вдалося налагодити контакт не тільки із майбутніми абітурієнтами, але й з представниками інших навчальних закладів. На думку організаторів та учасників заходу профорієнтаційна виставка пройшла дуже успішно.

Інна Сокольська

Фото Наталії Лясковської