Про підсумки Четвертої міжвузівсько науково-практичної конференція

27 жовтня 2013 року в Українському гуманітарному інституті відбулась IV міжвузівська науково–практична конференція «Актуальні питання теорії та практики фінансового менеджменту», що проводиться в з ініціативи кафедри фінансів.

На цей раз участь у конференції прийняло понад 70 осіб. На заході були представлені наступні навчальні заклади та установи: Київський економічний інститут менеджменту (ЕКОМЕН); Київський національний університет імені Тараса Шевченка; Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого; КУА «Кристалл Менеджмент»; Національна академія статистики, обліку та аудиту; Національний інститут стратегічних досліджень; Національний університет Державної податкової служби України; Національний університет харчових технологій; НТУУ «Київський політехнічний інститут»; Український гуманітарний інститут; Університет економіки та права «КРОК»; Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка.

У складі Організаційного комітету конференції працювали: В.Р.Кігель – професор, завідувач кафедри фінансів УГІ, к.е.н., доцент; Л.О.Штанько – проректор з науково-педагогічної роботи, доцент кафедри фінансів УГІ, к.е.н.; О.Д.Данілов – проректор з наукової роботи, завідувач кафедри фінансів і кредиту Київського економічного інституту менеджменту (ЕКОМЕН), к.е.н., професор, заслужений економіст України; О.М.Пєтухова, завідувач кафедри інноваційної діяльності Національного університету харчових технологій, д.е.н., доцент.

До збірки матеріалів конференції, яку було надруковано та видано учасникам конференції під час реєстрації, увійшло 59 праць, які підготували 64 учасники. У тому числі було надруковано 15 робіт студентів УГІ, виконаних під керівництвом викладачів (Алькема – 4, Кігель – 3, Михальчук – 2, Бєліков – 2, Пєтухова – 1, Нестерова – 1, Лебедєв – 1, Штанько – 1).

Під час засідань працювали 36 осіб, було заслухано 29 виступів, у тому числі обговорено 22 доповіді. Кращими серед студентських визнано доповіді Чебана Станіслава, студента Українського гуманітарного інституту (науковий керівник – Штанько Л.О.), Сабов Анни-Марії, студентки Національного університету харчових технологій (науковий керівник – Пєтухова О.М.), Реки Дмитра, студента Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого, Рудчика Олександра, студента Українського гуманітарного інституту (науковий керівник – Кігель В.Р.); ці студенти були нагороджені фаховими монографіями та навчальними посібниками, авторами яких є члени Оргкомітету.

Для учасників конференції було зроблено екскурсію по Інституту (приводили студенти УГІ Томко А., Чебан С.), екскурсію містом Буча (взяли участь 29 осіб, проводила старший викладач кафедри фінансів УГІ Нестерова О.О.), організовано транспортне обслуговування (водій – Діхтярук О.В.).

За активну участь в організації та проведенні конференції головою Оргкомітету оголошено подяку

1. студентам: Ваніній Г. (ФК-41), Караяневій І. (ФК-31), Лаврентьєвій М. (ФК-41), Ленець Я. (ФК-41), Майданюк К. (ФК-41), Томко А. (ФК-31), Халілову О. (ФК-41), Чебану С. (ФК-41), Штефанюк Л. (ФК-31).
  2. викладачам: Нестеровій О.О. – викладач кафедри фінансів Українського гуманітарного інституту.
  3. працівникам Інституту Діхтяруку О.В. – водій Українського гуманітарного інституту.