Приймальна комісія +38 073 432 54 33 Секретар ректора +38 097 818 13 37

Про що говорили на XIII науковій конференції?

26 квітня в Українському гуманітарному інституті студенти та викладачі мали змогу виступити на XIII міжнародній студентській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми соціальних та економічних процесів в умовах трансформації українського суспільства» зі своїми доповідями.

Після реєстрації учасники пройшли на планерне засідання, яке відбулося в актовій залі. Урочисто відкрив цю конференцію президент УАЦВО (Українського адвентистського центру вищої освіти) – Андрій Шевчук. Спів великого студентського хору під керівництвом нового диригента налаштував присутніх позитивно.

«Я сподіваюсь, що ті освітянські заходи, які ми проводимо допоможуть сформувати вільну особистість», ? привітала ректору УГІ Людмила Штанько.

Першим доповідачем став Карлос Родрігес з темою «Розвиток медіа у світі». Він розповів про термін «OTT». OTT – це метод випуску аудіо та відео послуг через Інтернет.

«Сьогодні ми можемо використовувати апаратуру (смартфон, ноутбук, та ін.) і в нас є вибір, що подивитись. Інтернет – це наше майбутнє. Ми стоїмо в середині цих технологій», – говорив Карлос.

Нагадуємо, що Карлос Родрігес – це викладач з масових комунікацій Бразильського адвентистського центру вищої освіти – UNASP, який приїхав до УГІ, щоб провести воркшоп в першу чергу для журналістів, а також для усіх бажаючих.

Також зі своєю доповіддю виступали Діана Ткачук та Оля Журба, які розповіли про внесок Вітольда Камінського у збагачення теорії та практики гідротерапії. Вони познайомили присутніх з втраченими сторінками життя відомого лікаря.

Після пленарного засідання всі розійшлися на секції, яких цього року було вісім: Антикризовий менеджмент міжнародного, національного та регіонального рівнів; Питання теорії та практики фінансового менеджменту; Інформаційні технології: інноваційний шлях розвитку України; Засоби масової інформації та комунікації: історія, сьогодення, перспективи розвитку; Суспільні гуманітарні науки у просторі глобалізованого знання; Сучасна лінгвістика і пошуки національної ідентичності; Філософія і релігія: концепції пізнання глобального світу; Актуальні проблеми здорового способу життя на сучасному етапі.

Студенти і викладачі говорили про переваги поширення електронних грошей в Україні, про репортажі в тревел-блогах і про важливість спорту в нашому житті. Глобальні проблеми, такі як голод, забруднення питної води, демографія також не були залишені без уваги. Філологи обговорили питання навчання і особливості розвитку англійської мови.

Також в рамках міжнародної конференції відбувся круглий стіл «Духовність і менеджмент: ефективні моделі і актуальні методи стратегій розвитку»

«Подібні події є дуже актуальними і потрібними для розвитку молоді. Адже завдяки залученню молоді до наукової роботи, до проектної діяльності ми спонукаємо активних молодих людей розвиватися професійно і особистісно. Задля заохочення молоді, яка є майбутнім нашого суспільства, ми використовуємо нагороди за найкращі роботи, також окремо враховується успішність тих, хто бере активну участь в подібних заходах і в кінці року ми визначаємо найкращих, це допомагає стимулювати до розвитку, до прагнення шукати, робити наукові дослідження», ? вважає Світлана Рибак, викладач кафедри журналістики.

Вікторія Півень

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *