ПРОЕКТ “Вирощено у себе”

Створення теплиць на території УАЦВО

Проект “Вирощено у себе” розроблений для того, аби на базі УАЦВО були побудовані теплиці для вирощування огірків та томатів і створення розсадника для квітів. Окрім того, теплиці стануть базою для відкриття в УГІ ще одної спеціальності – “Ландшафтний дизайн”.

Актуальність цього проекту полягає в тому, що овочі у зимово-весняний період коштують дуже дорого. А порції свіжих салатів у студентській столовій малі, та часто не по кишені студентам. При можливості вирощувати овочі власними силами, вітаміни для студентів стануть доступними. Більше того, відвідувачі столової будуть впевнені в екологічній чистоті продуктів. Залишкова продукція буде реалізовуватись на найближчих ринках збуту.

На базі теплиць та розсадника буде створений навчально-виробничий центр для ландшафтних дизайнерів. Завдяки яким територія УАЦВО перетвориться у прекрасний ландшафтний дизайнерський витвір.

За новою спеціальністю зможуть навчатися студенти із малозабезпечених сімей, так як тут буде створена система, за якою студент відпрацьовуючи зможе сам оплачувати собі навчання. Програма навчання передбачає 2 етапи: 2роки студенти проходитимуть навчання в УГІ, після чого 2 роки навчатимуться за кордоном, а саме в Університеті Ендрюса.

Наразі кошти для побудови теплиць виділяє всесвітнє агентство допомоги та розвитку АДРА, однак для того, аби теплиці стали і базою для навчання потрібні нові фінансові вливання. Тому для втілення цього проекту ми шукаємо додаткових спонсорів!!!

Окрім того, надіємось, що в 2016-2017 навчальному році, нова спеціальність “Ландшафтного дизайну” стартує на теренах УАЦВО, тому чекаємо абітурієнтів, які бажають осягнути естетичну професію для того, аби робити оточуючий світ красивішим!

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: