Ректор пояснила, навіщо студентам відпрацювання

Ректор навчального закладу розказала про важливість студентського відпрацювання та наголосила на його важливості. Виступ відбувся в рамках Всеукраїнського тижня фінансової грамотності 9 листопада.

“Ставтесь до відпрацювання не як до важкого обов’язку, а як до ще одної можливості набути досвіду. Це ваш вклад у майбутнє”, – сказала Людмила Штанько.

Вона звернула увагу, що відпрацювання – це можливість заробити частину грошей на навчання, допомогти батькам та навчитися працювати.

В своїй промові вона навела приклад ізраїльського народу в єгипетському рабстві і пояснила, що таке невигідне становище було уроком як для юдеїв, так і для єгиптян. “Бог завжди на стороні тих людей, які Йому вірні. Якщо ви сьогодні не бачите нагороду, довіртесь Богу”, – наголосила ректор.

Також Людмила Штанько розказала, як повинні ставитися роботодавці до своїх працівників, і яке має бути ставлення в останніх.