03 Чер

ПІДСУМКИ
ПЕРШОГО КОНКУРСУ ЮНИХ ЖУРНАЛІСТІВ
«МОЯ КРАЇНА, МОЄ МІСТО І Я»

Ось і завершився перший Конкурс юних журналістів «Моя країна, моє місто і я», організований Кафедрою журналістики Українського гуманітарного інституту за сприяння Ірпінської та Бучанської міських рад і підтримки місцевих ЗМІ.

Професійне журі конкурсу уважно розглянуло і оцінило конкурсні роботи. За підсумками оцінювання прийнято рішення головний приз не призначати, а преміальний фонд спрямувати на преміювання призерів конкурсу, які зайняти 1-3 місця в номінаціях:

• «ПРОНИКЛИВЕ СЛОВО»: за 1-ше місце – 200 грн.; за 2-ге  – 150 грн.;  за 3-є – 100 грн.;
  • «ФОТОПОГЛЯД»:  за 2-ге  – 150 грн.;  за 3-є – 100 грн.;  (перше місце у даній номінації не присуджується)

І. У номінації «ПРОНИКЛИВЕ СЛОВО» переможцями визнано:

місце Назва роботи Автор Місто Премія, грн.
1 Київ багряний Шабранська Вікторія Олександрівна місто Київ 250
2 Тихеньке соло Макарчук Анна Петрівна місто Буча 150
2 Мости Субачева Анастасія Дмитрівна місто Буча 150
3 Люди творять обличчя того місця, де вони живуть, а не навпаки… Василевська Анна Ігорівна селище Гостомель 100
3 Місце громадянина у суспільстві Кузнецова Єлизавета Геннадіївна місто Кривий Ріг 100

ІІ. У номінації «ФОТОПОГЛЯД» переможцями визнано:

місце Назва роботи Автор Місто Премія, грн.
1 не присуджується
2 Єдина країна Свиридонова Олександра Вадимівна селище Гостомель 150
3 На Івана, на Купала… Жовнір Богдана Вікторівна селище Гостомель 100

ІІІ. На конкурс у номінації «БАЧИТИ І ГОВОРИТИ» робіт не надійшло.

Всі вказані вище призери у кожній номінації:

• отримують право на знижки на перший рік навчання в Українському гуманітарному інституті (при вступі): за 1-ше місце – 50 % ; за 2-ге місце – 30 %; за 3-тє місце – 15 % від вартості навчання;
  • звільняються від складання творчого іспиту при вступі до УГІ на спеціальність «журналістика». Конкурсні роботи переможців зараховуються як складання творчого іспиту.

Щиро бажаємо натхнення і творчих злетів у майбутньому.

Слідкуйте за оголошенням наступного конкурсу на нашому сайті.