Що робити, щоб стати лідером?

Чи мріяли ви колись стати лідером? Студенти Українського гуманітарного інституту мали можливість почути мотивуючу лекцію від засновника «Global Leadership» Джессі Джеймса, який розповів про те, як можна стати лідером.

Відбувалося це на базі Національної скаутської організації «Пласт» 17 травня. Спікер розповідав про те, що потрібно насолоджуватися тим, чим ти займаєшся. Закликав завжди вчитися і розвиватися! Він зазначив, що цей шлях ніколи не буде простим і, що він розповідає уже відомі, але насправді діючі речі.

Самому Джессі допомагала перекладач Валерія, а також відгукнулася із залу дівчина Діана, яка погодилася бути волонтером. На її прикладі продемонстрували такий собі трюк, після якого вручили книгу. Її автором теж був Джессі Джеймс, який, в свою чергу, пообіцяв надати цю книгу всім, хто прийшов на лекцію через організаторів.

Спікер відповів на питання, які цікавили слухачів, та розповів про свою знайому, яка змінювалась протягом кількох років і досягла великих успіхів. Тому він зазначив, що бути лідером нелегко, потрібно були прикладом, щоб люди самі захотіли за вами йти.

Також він представив три ключові правила справжнього лідера. Ще один спікер, молодий депутат Ярослав Москаленко, не зміг бути присутнім, але його виступ коротко переказав Олександр Горган. Також на заході був присутній міський голова Бучі Анатолій Федорук, який сказав заключні слова і подякував всім за присутність.

Лідія Зубчук