Що зробила команда студентів під час конкурсу «Цілі сталого розвитку в Україні: погляд нового покоління»

У вересня-грудні 2017 року було проведено Всеукраїнський конкурс «SDG in Ukraine: Look of New Generation (Цілі сталого розвитку в Україні: погляд нового покоління)». Наказом №103 від 14.09.2017 ректора УГІ Л.О. Штанько було ухвалено рішення про участь нашого Інституту у цьому конкурсі, затверджено склад студентської команди та призначено викладача-консультанта.

Загалом на конкурс зареєструвались 53 команди з 34 ВНЗ, розташованих в 19 містах країни (Буча, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Ірпінь, Київ, Кривий Ріг, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Сєвєродонецьк, Суми, Тернопіль, Умань, Харків, Херсон, Черкаси).

Конкурс був організований Глобальним договором ООН в Україні, Українською асоціацією з розвитку
менеджменту та бізнес освіти (УАРМБО), Київською Бізнес Школою, Академією праці, соціальних
відносин і туризму.

За час роботи над виконанням конкурсного завдання – розробити проект заходів з корпоративної соціальної відповідальності для підприємства «АГРОТЕХСОЮЗ» – провідного імпортера сільськогосподарської техніки – студенти ознайомились з Глобальними Цілями сталого розвитку (ЦСР), затвердженими на засіданнях Генеральної Асамблеї ООН в кінці вересня 2015 року, та Національною доповіддю «Цілі сталого розвитку: Україна», представленою Урядом України у вересні 2017 року, в якій визначено базові показники для досягнення ЦСР з урахуванням специфіки національного розвитку. 9 листопада студенти взяли участь у роботі Круглого столу «Соціальна відповідальність фінансового менеджменту», проведеного в Інституті з ініціативи кафедри фінансів. 15 листопада всі члени команди взяли участь в екскурсії до головного офісу компанія «АГРОТЕХСОЮЗ», розташованого у смт. Калинівка Васильківського району Київської обл., де змогли ознайомитись з реальною практикою роботи перспективного вітчизняного підприємства, у тому числі з його програмами КСП.

Результатом роботи команди став «Комплексний проект КСВ для компанії «АГРОТЕХСОЮЗ» від студентів Українського гуманітарного інституту», який було надіслано на конкурс.

Надіслали аналогічні проекти 39 команд (з 53).

Кращими журі визнало проекти 8 команд:

• Миколаївський національний аграрний університет;
  • Сумський національний аграрний університет
  • Університет державної фіскальної служби України (Ірпінь);
  • Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова;
  • Державний університет інфраструктури та технологій;
  • Харківський національний автомобільно-дорожній університет 2B7G;
  • Харківський національний автомобільно-дорожній університет GO2AIM;
  • Київський національний університет імені Тараса Шевченка, економічний факультет.

Ці команди були запрошені для продовження конкурсу на другий тур.

Команду УГІ запросили до участі у другому турі у якості спостерігачів (таких спостерігачів було орієнтовно 5).

За підсумками другого туру, який відбувся 19 грудня 2017 року, переможцями визнано команди:

1 місце –  Миколаївський національний аграрний університет

2 місце – Київський національний університет імені Тараса Шевченка

3 місце – Харківський національний автомобільно-дорожній університет

Команда УГІ у складі:

1. Аббасова Ліана Чингізівна, група МТ-3;
  2. Авєрков Ілля Олександрович – заступник капітана команди, група МТ-3;
  3. Вачева Олеся Юріївна, група ЕК-3;
  4. Дічева Олена Олександрівна, група ЕК-3;
  5. Катюшко Катерина Василівна – капітан команди, група ФК-3;
  6. Кузнєцова Єлизавета Геннадіївна, група ГФ-31;
  7. Півень Вікторія Ігорівна, група ЖР-2;
  8. Скрипкар Владислав Михайлович, група ФК-2;
  9. Шевчук Андрій Ігорович, група МТ-1;

– отримала Сертифікат учасника, а її консультант – Подяку.

Копії сертифікату всім членам команди та подяку консультанту було вручено 20 грудня на РГС.

Консультант студентської команди В. Кігель