19 Бер

15 березня на території Українського гуманітарного інституту відбулася четверта Спартакіада для школярів загальноосвітніх навчальних закладів міста. Організаторами заходу виступили Бучанська міська рада на чолі з Володимиром Ковальським, методистом з фізичної культури та спеціалістом відділу освіти з питань фізичної культури та спорту Бучанської міської ради та Український гуманітарний інститут, а саме кафедра теорії та методики фізичного виховання на чолі з її завідувачем Володимиром Терещенко.

Оцінювали та судили учасників викладачі та студенти 2-3 курсів кафедри фізичного виховання Українського гуманітарного інституту.

Спартакіада розпочалася з молитви та промови ректора УГІ Людмили Штанько. Оскільки Спартакіада – один із соціальних заходів УГІ, учасникам і всім присутнім було показано презентацію про сайт «Давайте щось зробимо», в якій було представлено мету та діяльність даного сайту.

Для реалізації всіх соціальних проектів в інституті кафедра журналістики створила особливий сайт http://helpinghand.esy.es. Тут кожен бажаючий може отримати інформацію про те, що відбувається або відбудеться, запросити команду проекту до співпраці, зробити благодійний внесок, стати учасником проекту тощо.

Більшість спортивних конкурсів на Спартакіаді проходили у вигляді естафет. Учні мали можливість показати свої швидкісно-силові здібності, уміння та навички з легкої атлетики. Також у програму Спартакіади увійшли змагання з футболу між юнаками та баскетболу між дівчатами.

Загалом на цьому заході було присутніми 80 осіб, які склали 6 команд: з п’яти бучанських шкіл і Бучанської української гімназії, а також педагоги і організатори.
Перемогу здобули учні команди бучанської ЗОШ I-III ст. №4 та отримали перехідний кубок. Призові місця зайняли: загальноосвітня школа №5 та Бучанська українська гімназія. Команди були нагороджені грамотами та медалями. Всі учасники змагань отримали грамоти та маленькі подарунки від УГІ.

«Мета цього заходу – оздоровлення дітей бучанського регіону; перевірка фізичного розвитку та здібностей старшокласників; реклама Українського гуманітарного інституту, як єдиного вищого навчального закладу в місті Буча», – розповів про завдання Спартакіади викладач кафедри фізичного виховання Юрій Бойко.

«Мені сподобались нові естафети! Було дуже цікаво брати участь в цьогорічній спартакіаді», – поділився враженнями старшокласник ЗОШ I-III ст. №3 Максим Богуш.

Валентина Каліновська

Фото: Суламіта Демчина

Напишіть коментар