Школярі випробували свої сили на щорічній Спартакіаді

15 березня на території Українського гуманітарного інституту відбулася четверта Спартакіада для школярів загальноосвітніх навчальних закладів міста. Організаторами заходу виступили Бучанська міська рада на чолі з Володимиром Ковальським, методистом з фізичної культури та спеціалістом відділу освіти з питань фізичної культури та спорту Бучанської міської ради та Український гуманітарний інститут, а саме кафедра теорії та методики фізичного виховання на чолі з її завідувачем Володимиром Терещенко.

Оцінювали та судили учасників викладачі та студенти 2-3 курсів кафедри фізичного виховання Українського гуманітарного інституту.

Спартакіада розпочалася з молитви та промови ректора УГІ Людмили Штанько. Оскільки Спартакіада – один із соціальних заходів УГІ, учасникам і всім присутнім було показано презентацію про сайт «Давайте щось зробимо», в якій було представлено мету та діяльність даного сайту.

Для реалізації всіх соціальних проектів в інституті кафедра журналістики створила особливий сайт http://helpinghand.esy.es. Тут кожен бажаючий може отримати інформацію про те, що відбувається або відбудеться, запросити команду проекту до співпраці, зробити благодійний внесок, стати учасником проекту тощо.

Більшість спортивних конкурсів на Спартакіаді проходили у вигляді естафет. Учні мали можливість показати свої швидкісно-силові здібності, уміння та навички з легкої атлетики. Також у програму Спартакіади увійшли змагання з футболу між юнаками та баскетболу між дівчатами.

Загалом на цьому заході було присутніми 80 осіб, які склали 6 команд: з п’яти бучанських шкіл і Бучанської української гімназії, а також педагоги і організатори.
Перемогу здобули учні команди бучанської ЗОШ I-III ст. №4 та отримали перехідний кубок. Призові місця зайняли: загальноосвітня школа №5 та Бучанська українська гімназія. Команди були нагороджені грамотами та медалями. Всі учасники змагань отримали грамоти та маленькі подарунки від УГІ.

«Мета цього заходу – оздоровлення дітей бучанського регіону; перевірка фізичного розвитку та здібностей старшокласників; реклама Українського гуманітарного інституту, як єдиного вищого навчального закладу в місті Буча», – розповів про завдання Спартакіади викладач кафедри фізичного виховання Юрій Бойко.

«Мені сподобались нові естафети! Було дуже цікаво брати участь в цьогорічній спартакіаді», – поділився враженнями старшокласник ЗОШ I-III ст. №3 Максим Богуш.

Валентина Каліновська

Фото: Суламіта Демчина