Студенти УАЦВО присвячують свій час не лише навчанню та відпочинку, але і сприянню покращенню життя оточуючого суспільства.

У нашому навчальному закладі соціальна робота має декілька основних напрямків. Перший – співпраця із громадською  організацією інвалідів «Відгук» (м.  Буча), а саме відвідування «Школи самостійності», у якості волонтерів. «Школа самостійності» – проект позашкільної та клубної роботи з дітьми-інвалідами та їхніми батьками, створений для того, щоб забезпечити діткам-інвалідам навчання й розвиток, фізичну, психологічну, соціальну абілітацію, змістовне дозвілля.

Другий, досить важливий напрямок, це просвітницько-профілактична робота серед школярів. Студенти УАЦВО за здоровий спосіб життя і закликають до цього підростаюче покоління! З року в рік проводяться інтерактивні програми, які у доступній та цікавій формі розповідають про наслідки шкідливих звичок та закликають молодь до кращого життя («Адреналін», «Тиждень жахів», «Країна здоров’я» та ін..).

І звичайно ж третій напрямок – це соціальне служіння жителям міста. Сюди входить і співпраця з організацією «Червоний хрест», і проведення різноманітних акцій у місті.

Крім цього, звичайно ж студенти беруть участь у благодійних концертах, що їх часто організовують навчальний заклад та студентська Церква Адвентистів сьомого дня, та інших соціальних ініціативах, які з’являються протягом начального року.

Залишити відгук

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

instagram viewer instagram story viewer private instagram viewer instagram story viewer instagram story viewer instagram viewer instagram story viewer instagram viewer private instagram viewer full program indir full oyun indir film indir evde pansuman
Skip to toolbar