Студенти УАЦВО присвячують свій час не лише навчанню та відпочинку, але і сприянню покращенню життя оточуючого суспільства.

У нашому навчальному закладі соціальна робота має декілька основних напрямків. Перший – співпраця із громадською  організацією інвалідів «Відгук» (м.  Буча), а саме відвідування «Школи самостійності», у якості волонтерів. «Школа самостійності» – проект позашкільної та клубної роботи з дітьми-інвалідами та їхніми батьками, створений для того, щоб забезпечити діткам-інвалідам навчання й розвиток, фізичну, психологічну, соціальну абілітацію, змістовне дозвілля.

Другий, досить важливий напрямок, це просвітницько-профілактична робота серед школярів. Студенти УАЦВО за здоровий спосіб життя і закликають до цього підростаюче покоління! З року в рік проводяться інтерактивні програми, які у доступній та цікавій формі розповідають про наслідки шкідливих звичок та закликають молодь до кращого життя («Адреналін», «Тиждень жахів», «Країна здоров’я» та ін..).

І звичайно ж третій напрямок – це соціальне служіння жителям міста. Сюди входить і співпраця з організацією «Червоний хрест», і проведення різноманітних акцій у місті.

Крім цього, звичайно ж студенти беруть участь у благодійних концертах, що їх часто організовують навчальний заклад та студентська Церква Адвентистів сьомого дня, та інших соціальних ініціативах, які з’являються протягом начального року.