04 Гру

17 листопада 2013 року відбулось спільне засідання Ради засновників Українського гуманітарного інституту та Духовної семінарії АСД в Україні з Ректоратами цих навчальних закладів. Такі засідання є традиційними та щорічно проходять восени на території Українського адвентистського центру вищої освіти. Основна мета таких засідань – прозвітуватись про діяльність в році, що минає, та окреслити стратегічні, пріоритетні напрями розвитку на майбутнє.

З привітальними словами на початку засідання виступили президент УАЦВО Василь Васильович Костюк та голова ради засновників, президент Українського уніону ЦАСД Віктор Володимирович Алексєєнко. Віктор Володимирович закликав Раду засновників відноситись до навчального закладу, як до своєї рідної дитини-підлітка, якій виповнюється 15 років, з розуміння всіх проблем і викликів, прагнень і бажань. Далі лунав спів, який налаштовував присутніх на духовні роздуми про глибоке і вічне, та додав гарного тону всій подальшій діловій зустрічі.

Наступним етапом цього засідання був безпосередньо процес, під час якого оговорювалися нові ідеї щодо розвитку і оптимізації усіх напрямків роботи. Мали змогу представити звіти і поділитися планами на майбутнє всі ті, хто працюють над показниками успішності УГІ та УАЦВО. Ними були: президент закладу Костюк В.В., ректор Духовної семінарії в Україні Корчук В.І., капелан студентської громади Крупський М.В., проректор з науково-педагогічної роботи Штанько Л.О., проректор з адміністративно-фінансових питань Джуряк Н.М., проректор з питань розвитку Георгінова Л.В., проректор з соціально-виховної роботи Присакар О.В., координатор магістерських програм Понятовський Ф.К.

В своєму виступі Штанько Л.О. доповіла про досягнення УГІ в 2012-13 н.р. та окреслила пріоритетні напрями розвитку на 2013-14 н.р.

З матеріалами доповіді можна ознайомитись тут.

Подібні зустрічі дуже важливі для подальшого розвитку Українського гуманітарного інституту, який неможливий без підтримки Засновників та Божого керівництва. Навчальний заклад ставить перед собою високі цілі розвитку християнської вищої освіти в Україні та підвищення духовності української молоді.