Приймальна комісія +38 073 432 54 33 Секретар ректора +38 097 818 13 37

Спорт об’єднує студентів

Студенти Українського гуманітарного інституту зібрались разом для перегляду футбольного матчу. 18.05.2016 о 21:45 відбувся матч в якому іспанська «Севілья» перемогла англійський «Ліверпуль» і в третє підряд здобула другий по значенню клубний трофей континенту.

Близько 20 студентів спостерігали за футбольним дійством на великому екрані у «Малій залі» вишу. Інтерес до події континентального значення виявили як хлопці, так і дівчата, студенти Українського гуманітарного інституту. На перерві між таймами присутні мали можливість взяти участь у футбольній вікторині.

Олексій Долженко, один з організаторів заходу розповів, що мета зустрічі – надихати людей займатися спортом, проводити більше часу разом із своїми друзями.

Володимир Шевчук – міністр спорту поділився враженнями: «Спостерігаючи за подіями, що відбувалися на заході, я побачив, як границі, які існують на території між студентами богословського факультету та студентами гуманітарного інституту стираються, натомість всі стають ближчі один до одного. Особливо приємно було бачити, як після забитого голу, вболіваючи за одну команду хлопці обіймали один одного викрикуючи «ура!», в цей момент розумієш, що такі зустрічі допомагають задовільнити не тільки спортивний інтерес, але й укріпляють дружні відносини між студентами».