Стартували вибори до Студентської ради

В Українському гуманітарному інституті розпочалися вибори до Студентської ради 2019. Станом на сьогодні відбувається процес реєстрації заявок кандидатів на посади. Заявки прийматимуться з 27 березня по 2 квітня.

Право на реєстрацію має кожен студент 1-3 курсів УГІ та УАТІ денної форми навчання, які не мають боргів у навчанні та відпрацюванні. При цьому кандидат має право балотуватись лише на одну посаду СР.

А вже в середу, 10 квітня, на загальному студентському зібранні відбудуться дебати. Переможуть ті кандидати, які наберуть найбільше число голосів усіх виборців. Студенти, які не були присутні на загальних студентських зборах мають право проголосувати до 19:00 того ж дня.

Після завершення підрахунку голосів з 21:00 на офіційному сайті УГІ та УАТІ та на сторінках в соціальних мережах публікуються офіційні результати голосування.

“Якщо ви не уявляєте свого життя без активної діяльності і хочете зробити життя студентів краще і цікавіше, бажаєте розвиватися самі – студентська рада – це місце реалізації ваших талантів і здібностей.

Студентська рада чекає на вас. Їй потрібен саме ти!”, – надихає чинний президент студради Петро Продан.

Альона Терещук