Студентам пропонують створити проект і покращити Бучу

Спеціалісти Відділу економіки Бучанської міської ради на ранковій годині спілкування 17 січня розповіли студентам як можна долучитися до проектів, пов’язаних з покращенням життя в місті Буча.

Гості – завідуюча міської ради Наталія Унучко, а також Борис Кобилянський та Тетяна Матвіїв розповідали про можливості створення проектів і варіанти їх розвитку. Як зазначила Наталія Унучко, «представники молодіжних організацій повинні бути дотичними до всіх процесів розвитку міста, адже вони є носіями креативних та інноваційних ідей».

Борис Кобилянський приготував для студентів презентацію, в якій розповів про стратегічне планування.

Стратегічне планування – це процес визначення бажаного майбутнього стану території та способу його досягнення, що базується на аналізі зовнішнього оточення території та її внутрішнього потенціалу.

На своїй сторінці в Фейсбуці Борис закликає молодих людей починати змінювати світ з себе, щоб в майбутньому досягти розквіту, не тільки нашого міста, але й цілої країни:

«Молодь – це майбутнє України! Сучасна молодь має величезний потенціал. Я переконаний, що молодь повинна брати активну участь у житті свого міста та країни. Враховуючи всі негаразди та проблеми, які існують сьогодні в нашій державі, я щиро вірю, що ми їх зможемо подолати та досягти розквіту України. Потрібно розпочати із самого себе. Зроби щось на користь свого міста, країни. Кожен день питай себе, що ти зробив для України, а не що Україна зробила для тебе.»

Також студентам запропонували створити власний проект в межах 1,5 млн гривень. А якщо після голосування певний проект переможе його творець отримає грант на реалізацію своєї креативної та геніальної задумки.

Тому, дорогі студенти, вперед!

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: