Студенти дізналися, як не помилитися у виборі страхової компанії

В рамках Всеукраїнського тижні фінансової грамотності УГІ відвідали представники страхової компанії Євролайф Україна. Вони розповіли про сучасні системи страхування життя і окреслили діяльність таких компаній.

Директор з продажу в Євролайф Україна Ельвіра Ломоносова розказала студентам, навіщо потрібно страхувати життя, які переваги може отримати клієнт та як працюють страховики. Також вона познайомила з історією міжнародної компанії Граве, провідної страхової компанії в нашій країні.

“Для того, щоб не помилитися у виборі страхової компанії, потрібно звернути увагу на такі речі: досвід роботи компанії; уставний та резервний фонди фірми тощо. Важливим аспектом є походження компанії – якщо головний офіс знаходиться в успішній, багатій країні, то й клієнти цієї компанії будуть такими”, – розповіла Ельвіра Ломоносова.