Студенти напишуть сценарії про цінність людських відносин

В Українському гуманітарному інституті відбувся тренінг з написання сценаріїв. До такої події могли долучитися не тільки журналісти, які вивчають сценарну майстерність, а й студенти з інших спеціальностей.

Тренінг був поділений на дві частини: теоретична та практична. Тренер Фелікс Понятовський пояснив аудиторії, з чого складається сценарій та окреслив основні його блоки. В практичній частині він представив програму «Кит сценарист», яку необхідно використовувати для правильного оформлення сценарію. Прямо під час тренінгу учасники змогли перевірити «Кит сценарист»: вони придумували короткий сценарій та працювали в цій програмі.

Тренінг став першим заходом проекту «Сценарист Pictures», ціль якого – провести конкурс студентських сценаріїв на тему цінності людських відносин. «Сценарист Pictures» є ще однією творчою ініціативою в рамках конкурсу студентських проектів http://ugi.edu.ua/konkurs-studentskih-proektiv/

Ідея конкурсу сценаріїв надихнула студентів-журналістів. Проект «Сценарист Pictures» розробила Валерія Караянєва, а реалізує група в складі Євгенія Лященка, Аліни Кожух та Олени Самаріної.

Наступний етап проекту – написання сценаріїв, що розповідатимуть про цінності людських відносин. Він триватиме до 1 березня. Після цього журі вирішить, хто з конкурсантів виграв, та буде проведена ще одна зустріч для нагородження переможців.

Участь в конкурсі можуть взяти всі студенти УГІ та УАТІ.

Подробиці можна дізнатись у директора проекту Євгенія Лященка за телефоном: +38 (067) 108 38 80.

Аліна Кожух
Фото: Євгеній Лященко