Студенти та працівники вшанували пам’ять відомого лікаря Вітольда Камінського

«Без минулого немає майбутнього», – говорить народна мудрість. Керуючись даним принципом студенти Українського гуманітарного інституту Даниїл Добринін та Раміл Худавердієв, а також працівники Лариса Георгінова, Фелікс Понятовський, Сергій Рожновський спільно з представниками громадської організації «Спілка поляків міста Буча» вшанували пам’ять Вітольда Камінського, вченого та відомого лікаря-гідропата.

16 березня всі небайдужі зібрались на могилі лікаря, щоб спільними зусиллями прибрати її та поділитися відомостями про його плідне життя та вагомий внесок у медицину.  Крім цього, в цей день був оприлюднений початок роботи над проектом «Висвітлення внеску українців польського походження та поляків у розвиток міста Буча».

Прислухаймося до слів видатного поета Максима Рильського: «Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього. Хто не шанує видатних людей свого народу, той сам не годен пошани». Саме тому ми готові до співпраці з усіма, хто має бажання долучитися своєю участю та допомогою до зазначеного проекту.

Ольга Журба

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: