Студенти та викладачі взяли участь у Всеукраїнському дні подяки

Український гуманітарний інститут 17 вересня взяв участь у Всеукраїнському святі подяки, яке відбувалося на головній вулиці столиці Хрещатик.

Локація інституту була оформлена у вигляді 3Д макету студентського містечка. Тут співробітники та студенти розповідали про навчальний заклад, розповсюджували листівки та інформаційні буклети. Щогодини проходив розіграш цінних подарунків, таких як футболки, блокноти та ручки із слоганом УГІ «Освіта з серцем». Всі зареєстровані в акції стовідсотково отримували цукерки. Подарунки діставали також і ті, які робили репости із сторінок навчального закладу в соціальних мережах. Такі приємнощі активізували участь гостей Дня подяки.

 

Учасники інших організацій, які теж брали участь у святі відзначали активність біля локації УГІ, що свідчить про неабияку підготовку та відданість всіх, хто долучився до торжества. Діти також знайшли для себе цікавинки. Так, особливо маленькі гості захоплювалися макетом кампусу, розглядали корпуси та дерева. «Я так хочу подивитися на ці будиночки не тільки тут, але і насправді», – сказала одна маленька киянка.

Ціль такого заходу полягала  в тому, щоб заохотити більше людей навчатися в Українському адвентистському центрі вищої освіти. Адже християнський навчальний заклад дає не тільки знання з обраної спеціальності, але й вчить бути хорошими християнами та добрими людьми.

Фінальною частиною свята став виступ Ніка Вуйчича, який вже вчетверте приїхав в Україну. Багато людей з усієї країни приїхали, щоб послухати мотивуючі історії із життя людини-легенди без рук та ніг. Його розповідь не залишала байдужим нікого, а люди, які втратили сенс життя, отримали нову надію.

Текст, фото: Суламіта Демчина

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: