Студентська рада провела для студентів «Козацькі забави»

30 жовтня на території УГІ пройшли спортивні змагання «Козацькі забави». В них приймали участь дві команди: «Орли» та «Кнедлики». В команді були студенти та діти. Студентка третього курсу Світлана Рибак зазначила:

«Для мене «Козацькі забави» – це море емоцій. Було за кого вболівати. Що «орли», що «кнедлики» показали себе на вищому рівні. Особливо вразили найменші учасники, які рвалися приймати участь у кожному конкурсі. Вони молодці!»

Організатором та спонсором  цього заходу була студентська рада. Як сказав Петро Ілько, президент студради:

«Головною метою цього заходу, щоб студенти змогли добре провести час, не сидячи в кімнаті постійно в Інтернеті».

В конкурсі було шість естафет: біг з перешкодами, дошка болю, біг з коромислом, перетягування канату, бої на виліт, перетягування авто. Кожна з естафет були по-своєму важкі та цікаві.

На дошці болю головною метою було перетягнути суперника на свій бік. В третьому конкурсі за головну мету було пронести коромисло з відрами наповнені водою швидко, але щоб воду майже не розлити. В естафеті з перетягуванням авто треба було на час перетягнути авто наповнене суперниками перевести на потрібне місце. Незважаючи на важкість конкурсів приймали участь усі, і дорослі, і діти. Як зазначив студент першого курсу Юрій Патраш:

«Цікаві естафети, для будь-якої вікової категорії. Я не жалкую, що провів свій вільний час з хорошою компанією».

 З невеликою перевагою в балах 10:15 перемогу одержала команда «Кнедлики». Нагородою для учасників, як і для всіх, хто відвідав захід були: український борщ з пампушками та кнедлики.

Зі слів учасників Влада Мікули, Міши Бердника, Роми Шевчука, та інших спостерігачів:

«Все було круто та весело. Дуже порадувало те, що люди, відчайдухи повиходили з своїх кімнат в таку прохолодну днину, з посмішками на обличчях зарядили простір позитивом і теплом, а ще теплом зарядив борщик».

Представники студентської ради зазначили, що очікували більше людей. Так як їх сподівання не виправдались, весною вони планують  ще раз провести «Козацькі розваги».

 

Ольга Гонтар

Фото Вікторії Дех

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: