Студентський театр Українського гуманітарного інституту «Росток» в межах профорієнтаційної програми відвідав християнську школу «Досвітня зоря»

В останній день березня, творча група студентського театру відвідала школу «Досвітня зоря» із виставою «Естер». Це біблійна історія про звичайну дівчину, котра стала царицею і, не дивлячись на можливу смертну кару, врятувала свій народ. Провідною ідеєю постановки стала сила жінки, сміливість, патріотизм, справедливість та любов Бога до свого народу. Вбрання акторів та декорації створювали атмосферу тієї давньої епохи. Актори показали вражаючу гру. Їм вдалося передати мотиви, хід думок героїв. Також їх емоції та почуття у різних ситуаціях, що складалися. Особливо яскравими були молитви персонажів Мардохея та Естер, яких зіграли Андрій Грабовецький та Наталя Гімаєва. Діти зачаровано дивились виставу, а в кінці щедро віддячили акторам аплодисментами.

По завершенню театрального дійства, перед школярами виступили студенти та працівники закладу. Вони ділились своїми спогадами та відчуттями щодо УГІ, розповідали про щоденне життя та навчання, цікаві заходи, можливості для розвитку та запрошували на навчання до інституту.

                                                                                                                                                             Єлизавета Кузнецова

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: