Студентський театр розказав про Божі істини

На ранковій годині спілкування в середу 22 листопада виступив студентський театр «Росток». Під керівництвом Лариси Євдокімової театр запропонував три вистави: «Никому не нужные», «Беспризорник», «Библейская история».

Виступ почався з відео «Никому не нужные», де маленький хлопчик розповідає про дійсність, що оточує дітей, які були залишені батьками та які нікому не потрібні. Ці діти виховуються на вулицях, про них ніхто не піклується, вони нікому не потрібні, вони не знають любові, вони ненавидять життя, бо життя ненавидить їх. Але все ж таки, виживши в суровій реальності, вони стають жорстокими й роблять вчинки, за які їх ще більше осуджують. Що ж стається з дітьми, які не змогли потрапити в дитбудинки, яка їхня доля, що з ними стається, коли вони дорослішають, розповідає наступна вистава «Беспризорник».


В головних ролях виступили Ілля Слєгкін, який зіграв беспризорника та Анжеліка Ювженко, яка зіграла віруючу постраждалу дівчину. Також в постановці взяли участь Микола Новак, Емілія Мельничук, Наталя Колесник, Максим Клименко.

Вистава розповідає історію хлопця Миколи, який вкрав у звичайної прохожої гаманець, за що його приводять в відділення поліції. Постраждала забирає заяву, і начальник поліції повідомляє
хлопцеві, що його не посадять за грати, а навпаки відпускають на волю. Здивований юнак озлоблюється ще більше, але вчинок дівчини його зачепив. Друзі Олі намагаються пояснити їй, що такі люди мають знати своє місце, що вони самі вині в тому що з ними сталося, що для таких існують спеціальні соцслужби, які мають займатися такими людьми. Але все ж таки. не слухаючи своїх друзів, Оля стоїть на своєму та запрошує Миколу на домашню групу по дослідженню Біблії. Хлопець приймає запрошення та проходить на домашню церкву. Компанія друзів не дуже рада бачити хлопця, але все ж таки вони починають спілкуватися та під час дослідження стають більш лояльніші до гостя. Після чудово проведеного вечора Микола дуже зацікавився Божими істинами, але все зіпсувало те, що одна з подруг Олі загубила свій гаманець, через що друзі
звинуватили в крадіжці Миколу, таким чином показавши, що навіть віруючі люди можуть осуджувати інших. Гаманець все ж таки знайшовся, але Миколу це не повернуло. Знайшовши гаманець молодь розуміла, що вчинила далеко не по християнських принципах, усім було соромно за свою поведінку і тоді вони зрозуміли, що кожен має право на ще один шанс. Врешті-решт Оля змогла вибачитися
перед Миколою та показати йому, що Божа любов не осуджує, а надихає.


Біблія має дуже багато таких прикладів, коли оскарженій людні дається другий шанс. Однією з таких історій є приклад блудниці, яку привели до Ісуса на осуд, саме цією історією студентський театр показав відношення Бога до людей, яких осуджує суспільство. Головну роль в цьому спектаклі зіграли Олександр Федченко, який був Фарисеєм, Марія Вареня, яка зіграла блудницю та Михайло Олійник, який виконав роль Ісуса. В постановці також взяли участь Андрій Гриненко, Микола Новак та Ілля Слєгкін.

Ціллю вистав було показати контраст між людським відношенням до безпритульних та відношенням Бога. «І невже не про таких людей говорив Господь, що ми маємо допомагати їм?»

Анжеліка Ювженко

 

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: