Студентський театр потішив глядачів постановками п’єс «Безпритульний» та «Танічка»

Середа 29 жовтня стала особливим днем для студентського театру, адже в актовій залі відбулася прем’єра п’єси «Безпритульний» у сучасній інтерпретації, а також постановка п’єси за К. М. Станюковича «Танічка». В склад акторської трупи входили такі люди: Іван Ярош, Євгеній Вірьовка, Анна Кобизська, Дар’я Шуть,  Денис Андрєєв, Анна Мєщєрякова, Костянтин Анікєєв, Наталія Гімаєва та Веніамін Івоняк.

 За традицією перед початком театрального виступу керівник театру, Євдокимова Лариса, коротко представила основну думку п’єси «Безпритульний» та налаштувала глядачів на глибокий зміст словами: «Яке у нас відношення до цих людей? Чому проходячи повз безпритульних ми частіше за всеперевіряємо наявність власних гаманців та дорогоцінних речей?». Після цих слів глядачі, які перестали шуміти, зосередили свій погляд на сцені. Сучасна версія п’єси була нагороджена щирими аплодисментами.

Добрий слідчий, Коля, Оля… Цих героїв з’єднав випадок. Випадок, що змінив життя представника «шпаны подзаборной», як сам про себе заявляє герой. Він з дня свого народження не знав нічого, окрім болю, а тут з’являється людина, яка готова йому допомогти, яка запрошує його до себе додому на читання Біблії. Після тієї зустрічі життя Колі змінилося. Він знайшов дім в якому його чекають, знайшов надію!

Друга п’єса «Танічка», автора К. М. Станюковича, теж підкорила глядачів. Сюжет простий, але скільки сенсу, емоцій вкладено тільки в одну репліку: «Куди зникла Танічка?». Вона мала високі амбіції, і не цінуючи почуття інших, шукала кращого життя, на шляху до якого втратила спілкування з батьком.

Особливо глядацькій аудиторії сподобалася гра Дениса Андрєєва, який і виконував роль батька. Вікторія Дех зауважила:

«Денис надав своєму герою справжні емоції, переживання. Та й в загальному, ці студенти є лише початківцями в театральній справі, але вони справилися».

Це підтверджують глядацькі овації.

Вікторія Ващиніна також поділилася своїми враженнями:

«Було видно, що кожен актор не просто завчив слова, а кожним жестом, поглядом, мімікою жив. Особливо цінними були думки про те, що ми часто дивимося на зовнішність, а не помічаємо головного».

Цю думку підтримала Вікторія Педченко, яка додала, що з нетерпінням чекає нових постановок та нових вражень.

Світлана Рибак

Фото Олега Василенка

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: