Студенти УГІ відсвяткували «Свято жнив»

Святкування пройшло 18 жовтня зранку на території кампусу УГІ. На ньому були присутні близько 500 людей: студенти та багато гостей із різних міст.

Святковий захід проходив в актовій залі. Спеціально для святкування руками студентів було створено багато елементів осіннього декору, яким зал і прикрасили. Так студенти власноруч змайстрували красиві рамки із гілок берези, маленькі гойдалки та ін. Все це використали для створення стильної осінньої композиції в залі та на сцені. Всі матеріали використанні в оформленні були природні, що «дало свій додатковий ефект і шарм», як зазначили деякі присутні.

Святкова програма включала в себе музичні виступи студентського хору, який виконав два твори, та сольних виконавців: Ангеліни Кормош та Марії Шпильчук. Своїм виступом на «Святі жнив» також відзначились місцеві діти, які розповідали віршики про чудеса, які нас оточують.

Перед гостями та студентами також мав слово і Максим Крупський, капелан навчального закладу. Він згадав про тяжкий теперішній час для України, особливо її східних регіонів. Максим зазначив, що зараз українці мають підтримувати один одного і допомагати оточуючим: «найцінніше, що людина може отримати у важкий для неї час – це рука вірного друга на плечі».

Після офіційної частини бажаючі пройшли у приміщення їдальні, де разом з усіма іншими обідали та спілкувались між собою.

Іван Ярош