Студрада з братнього ВУЗу відвідала УГІ

З 4 по 8 листопада Український гуманітарний інститут приймав гостей із Заокського гуманітарно-економічного інституту (ЗГЕІ). Довгоочікуваний приїзд студентської ради в Україну був відповіддю на візит українських студентів до Росії минулої весни.

Метою приїзду було встановлення зв’язків між двома студрадами задля обміну досвідом та ідеями. За словами ректора УГІ Людмили Штанько, в планах – спільні соціальні проекти, розвиток мобільності студентів.

За 5 днів перебування гостей було обговорено можливості співпраці. Крім цього, росіяни разом із студрадою УГІ відвідали з екскурсіями колишню президентську резиденцію в Межигір’ї та столицю України – Київ.

– Наша студентська рада одразу ж подружилася з колегами із Заокська. Сподобалося те, що вони підготували і провели цікаві духовно-просвітницькі програми для студентів нашого інституту, були відкритими для спілкування. Ми знову отримали запрошення приїхати в гості до Заокського гуманітарно-економічного інституту навесні. Це вже буде друга поїздка, – ділиться враженнями голова студентського самоврядування УГІ Інна Сокольська.

Аліна Сахненко

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: