Свято Нового року відзначили в УГІ

Традиційний новорічний вечір відбувся в Українському гуманітарному інституті 14 грудня. Тему для свята обрали незвичайну – Universal party, що дало змогу святковий вечір провести в голлівудському стилі. Близько 130 студентів та декілька представників із адміністрації хоч трішки відчули себе відомими акторами на актрисами. Всі присутні мали з’явитися у відповідному вбранні: чоловіки – в костюмах, а представниці прекрасної статі – у сукнях.

Ведучими свята були Олег та Марія Бокові. Програма торжества складалася із музичних номерів, веселих конкурсів та спілкування у колі друзів. Не оминули увагою і їжу. Так, присутні мали можливість поласувати смачними та корисними стравами. Музичні номери виконували студенти навчального закладу.

Наприкінці вечора ведучі нагороджували Оскарами за номінацію: “Найкраща співоча людина”, “Найхаризматичніша посмішка”, “Акторська гра” та “Найактивніший учасник”. Завершилось новорічне свято фотосесією для всіх бажаючих.

Аліна Кожух