Табір під загальною тематикою «Кінофестиваль-2016»

       У червні цього року  на території студентського містечка УГІ відбулася особлива, надзвичайно цікава та корисна табірна зміна Християнського дитячого англо-німецькомовного табору «Джерело лінгво-талантів». І знову, вже традиційно, відбулося це за ініціативою Асоціації випускників.

        Табір проходив під загальною тематикою «Кінофестиваль-2016».

        Дітей   було  88, з них 41 дитина – з малозабезпечених сімей, діти-сироти, діти з сімей вимушених переселенців, які постраждали у зв’язку з воєнними подіями на Сході України та ін. Для кожної дитини були створені умови для  участі у роздумах над духовним, для вивчення  англійської  та німецької мов в ігровій формі, для спілкування, для занять  фізкультурою, для відвідування  майстер-класів та  гуртків за інтересами.  І кожного дня діти бачили себе ж на відео-звітах як учасників кінофестивалю. Все відбувалося по-справжньому!

        Дітям надзвичайно сподобалося спілкуватися з носіями англійської мови – викладачами із США та Філіппін. І було аж четверо! І вони стали  справжнім благословенням для дітей та всієї команди  табору.

        Для діточок з особливо вразливих сімей надали благодійну фінансову підтримку ADRA Євро-Азійського Дивізіону,  ADRA-Україна, сам Український гуманітарний інститут, Благодійна організація «Фонд громади міста Буча», а також  учасники та глядачі  благодійних концертів «Пісня-2015» в УГІ та польського хору «Адвентус» у Варшаві.

         Біблії, подаровані кожній дитині   Благодійним фондом «Східноєвропейська гуманітарна місія», стали добрим завершенням табору.

         Насичена програма, активний відпочинок, цікаві уроки – ось чим запам’ятається табір діткам!

         Задоволені всі: і діти, і батьки. Вся  команда наставників, викладачів, координаторів, кухарів табору на чолі з його директором – випускницею УГІ Лілією Мельничук з радістю послужила діткам і бажає всім нових зустрічей у таборі.

                                               Л. Георгінова, проректор УГІ із зовнішніх зв’язків.

7QxxI9y5MZE DhqqiuqJMMw ug5jvjBbmC8 v-cCpHJUEQo wCJQdAqe4oQ IMG_0689

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: