15-річчя театру УГІ
1

13.10.15 театр “РОСТОК” Українського гуманітарного інституту відсвяткував своє 15-річчя. Якщо поглянути на те, що Інститут взагалі існує 16 років, то цей юбілей – велика дата для кожного студента та особливо учасника. Глядачам на честь свята було посталено дві невеличкі, але яскраві п’єси – “Метелик” та “На прийомі у зубного лікаря”. Маски… Печаль та радість у почуттях людей… Такі змінні поняття, але вони завжди йдуть поруч. Як і життя – різнокольорове, але в ньому є темні та світлі тона, так і люди – вони радісні  і сумні, плачуть та сміються. Як маски театру…

Тонкою низкою почуттів був пронизаний виступ театру. Засновник, Ольга Володимирівна, вимовила щиру подяку усім акторам, хто на протязі цього часу приймав участь у виставах. В свою чергу кожен учасник зі сльозами на очах дякував за сім’ю, що Ольга Володимирівна зуміла створити, за плідну співпрацю, за чудові вистави і теплу любов.

Лунали слова поздоровлень, дарували квіти… І ми впевнені, що театр буде існувати, доки буде існувати Інститут, і ще багато усмішок побачать актори, ще багато теплих слів почують глядачі. Хай Бог і далі благословляє театр, де реалізовуються найкращі таланти молодих людей!

Історія створення студентського театру УГІ

Студентський театр УГІ був створений Стировою О.В. 2001 року.

У жовтні був поставлений перший спектакль «Блудний син» в сучасному варіанті.

Протягом 9 років існування театру були поставлені спектаклі російських українських та зарубіжних авторів, а також вистави на біблійну тематику.

Зокрема:

  1. Фонвізін «Недоросль»
  2. Чехов А.П. «Дочка Альбіона»
  3. Пушкін А.С. «Русалонька»
  4. На біблійну тематику «Естер»
  5. Мольєр «Скупий»
  6. Українки Л. «Иоганне – жінка Хусова»

На фестивалі: отримали нагороди в номінації за «Акторська майстерність» – 3 дипломи за виставу «Дочка Альбіона»і увійшли до п’ятірки кращих акторських ансамблів (з представлених 40) виставою «Йоганна – жінка Хусова».

 Учасники Всеукраїнського фестивалю творчості студентської молоді «Весняна хвиля».8

Leave A Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Перейти до панелі інструментів