Тиждень журналістики в Українському гуманітарному інституті

На території студентського кампусу з 10 по 13 квітня пройшов тиждень журналістики, організаторами якого були викладачі та студенти кафедри журналістики.

Розпочався тиждень з виступу студента, який активно займається блогерством. Він розповів про
зв’язок журналістики з найдавнішою книгою – Біблією.

Наступного дня для студентів Українського гуманітарного інституту кафедра організувала зустріч з успішним телеведучим, якому кожен міг задати цікаві питання. Сергій Степанюк, який працює телеведучим на ТК «Надія», поділився секретами успіху, а також розповів про робочі будні ведучого ранкової програми.

Доповненням цієї зустрічі були виступи студентів, які в комедійній формі відкрили специфіку журналістської діяльності.

У четвер 12 квітня студенти кафедри мали можливість виступити з науковими доповідями на круглому столі, який був організований в рамках XIII Міжнародної науково-практичної конференції. Разом з досвідченими науковцями студенти розглянули актуальні теми журналістикознавства, взяли участь у обговоренні важливих питань.

А в завершення тижня журналістики відбувся кіноперегляд, на якому відвідувачів пригощали попкорном. Фільм нагадав усім присутнім, що журналістика – це професія, яка може змінити ваше життя за секунди. Це та діяльність, яка очікує таких активних людей, як головний герой фільму «Таємне життя Уолтера Мітті».

І особливою подією, що відбулася під час тижня журналістики, був конкурс серед студентів на кращу фотороботу. Найкращими були визнані фотороботи трьох студентів: Олександри Свиридонової , Євгена Семеняка , Миколи Новака. На переможців очікують брендові подарунки.

«Кафедра журналістики підготувала виступ, що мені сподобався. Особисто мені запам’ятався гість, а також питання, які відкрили цікаві аспекти журналістської роботи», – розповідає Анастасія Долгова, студентка 1 курсу.

«Мені сподобалося, що кафедра журналістики організувала конкурс кращої фотороботи, у якому
студенті різних спеціальностей могли проявити свої таланти. Також приємним сюрпризом був гість на РГС. Такі події – це кроки до співпраці зі студентами. Завдяки спільній праці мета, яку вони поставили, була досягнута. Я був приємно вражений», – так коментує ці події Евген Семеняк, студент 1 курсу.

На що керівник кафедри Ірина Гриненко говорить: «В нашому інституті практика проведення тижнів, присвячених конкретній спеціальності, не нова. Проте цього року вона набула особливого значення: по масштабу, залученості студентів різних спеціальностей та фахівців галузі. В рамках цього тижня ми відвідали колег з Могилянської школи журналістики, стали учасниками зйомок новинної програми, організованої студентами-магістрантами. До слова, Могилянська школа журналістики є організатором проведення конкурсу соціальної реклами, до якого активно долучилися і наші студенти. Ми маємо великі плани щодо розвитку нашої кафедри і саме завдяки спільним різноманітним професійним активностям студентів, викладачів і всіх наших колег це стане можливим».

Світлана Рибак

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: