Творчий конкурс для майбутніх журналістів в УГІ

26 липня в Українському гуманітарному інституті відбудеться творчий конкурс для абітурієнтів, які бажають вступити  на навчання до цього вишу за напрямком підготовки «Журналістика».

Творчий конкурс – професійно зорієнтоване випробування абітурієнта, під час якого вступник має продемонструвати знання й навички, що засвідчують його готовність до опанування журналістського фаху й здатність виконувати творчі завдання. Вступник повинен виявити уміння точно й повно відображати подію, викладати свої думки українською мовою логічно й грамотно.

Творчий конкурс передбачає написання журналістського твору за результатами зустрічі з професійним журналістом, організованої для абітурієнтів. З цією метою моделюється певна професійна ситуація, наприклад, прес-конференція, зустріч тощо, в якій абітурієнти мають не лише спостерігати, уважно слухати і записувати, а й ставити запитання.

Спілкування абітурієнтів з учасником розмови відбувається протягом 30 хвилин. Абітурієнти мають фіксувати на папері хід розмови, запитання та відповіді. При цьому їм забороняється користуватися будь-якою записувальною технікою. За зібраними матеріалами абітурієнти протягом двох наступних годин пишуть журналістський твір у довільно обраному жанрі. За обсягом твір має бути не менше двох з половиною аркушів і не більше чотирьох аркушів формату А4. При написанні журналістського твору вступнику слід виявити уміння, здобуті в середній школі, зокрема, знання української мови, уміння точно та повно відтворювати факти, уміння логічно та грамотно викладати думку. Особлива увага буде звертатися на заголовок твору. Тож абітурієнти мають виявити власні творчі здібності при створенні заголовка до свого твору.

Творча робота має бути написана розбірливим почерком, грамотно, охайно, без закреслень і виправлень. Адже вона є «обличчям» абітурієнта, який прагне оволодіти такою важливою і соціально відповідальною професією, якою є журналістика.

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: