02 Лип

З 14 по 23  червня 2015 р. на базі Українського гуманітарного інституту (м. Буча) діяв християнський літній англо-німецькомовний табір “Джерело лінгво-талантів” з унікальною програмою навчання та відпочинку. Табір  прийняв 120 дітей і підлітків з різних регіонів України віком від 8 до 16 років, тому числі 29 дітей із м. Буча. Це втричі більше, ніж у минулому році.

Особливістю цьогорічного табору було те, що за ініціативи Асоціації випускників УГІ та фінансової підтримки ADRA-Україна у ньому навчалося та відпочивало 80 дітей із малозабезпечених сімей, у тому числі багатодітних, діти сироти та напівсироти, діти з сімей вимушених переселенців із Луганської та Донецької областей, діти, які втратили батьків у зоні бойових дій АТО.  Крім того, всі діти із задоволенням вивчали дві мови: англійську та німецьку.

Розмовної практики діти набували завдяки носіям англійської мови: Лоррен Хікман США), Роміні Мюллер (США), доктору Кеннету Свансі (Філіпіни), доктору Вільяму Тієнго (Філіпіни) та 15-ти викладачам англійської та німецької мов-співробітникам кафедри романо-германської філології, випускникам та студентам УГІ.

З англійської мови для дітей 9-12 років пріоритетним був розвиток комунікативних навичок із використанням базової граматики і тематичного вокабуляра; для підлітків 13-16 років – інтенсивний розвиток навичок використання англійської мови.      З німецької мови – набуття основ  лексики та розвиток елементарних  вмінь у практиці спілкування.

Багатьом дітям пощастило набути навичок самостійного вивчення англійської мови завдяки інтернет-технологіям, зокрема лінгвотренажеру в мережі gFriend.

Майже кожного ранку діти із захопленням та у доброму настрої робили ранкову зарядку із Крістел Руіз Д-Агустіно (Аргентина)-фахівцем у сфері здорового способу життя.

Однією з найважливіших перлин табору стали щоденні духовні роздуми під загальною темою «Мій супергерой». Кожного дня у дітей була можливість розмірковувати над якостями характеру особистостей, історія життя яких записана у Біблії і яких по-праву можна назвати супергероями.

Діти раділи новим відкриттям своїх здібностей через спілкування з носіями мов, участі у майстер-класах із розпису своїх футболок, виготовленню ароматного та незвичайного за формою мила, орієнтуванню на місцевості. Всі подолали туристичну трасу «Шалена білка» у місцевому парку, неодноразово взяли участь в улюбленій  командній грі «Захоплення прапора», змаганнях з футболу, водного волейболу, армреслінгу, різноманітних захоплюючих пізнавально-розважальних програм. І вранці, і увечорі у студентському містечку лунав дитячий спів англійською та рідною мовами.

Діти відчували любов наставників, вчителів, поварів та всіх інших працівників, причетних до табору; набули  нового досвіду духовних роздумів  та  спілкування у колі нових  друзів;  переконалися  у тому, що володіти двома іноземними мовами – це можливо.

Грамоти, сертифікати, Біблії, книжки з біблійними оповіданнями, дитячі браслети із символікою табору, добрий настрій та бажання продовжувати спілкування з новими друзями діти повезли додому. А добрі відгуки, які вони, у багатьох випадках,  писали англійською, попрямували прямо до благодійників, які надали можливість дітям провести десять унікальних днів у таборі.

Наступного року табір «Джерело лінгво-талантів»   чекає на тих, кому він вже полюбився, а також на нових учасників!

Георгінова Л.В.

Ви можете відвідати офіційну сторінку групи ВК нашого табору тут.