УГІ прийняв участь у «Ярмарку професій»

В загальноосвітній школі I-III ступенів №17 міста Ірпінь пройшов “Ярмарок професій”. Захід відбувся 25 вересня під час занять. Організатором дійства був міський центр зайнятості.

Метою профорієнтаційного заходу було ознайомлення учнівської молоді випускних класів з представниками навчальних закладів різних рівнів акредитації, для того, щоб вони мали можливість з перших уст почути: правила та умови вступу, які документи потрібні для вступу, наявність факультетів та напрямів підготовки вузу.

“Правильний вибір професій – це головне для суспільства! Тому що, після закінчення певних вищих навчальних закладів, студенти повинні піти та працевлаштуватись, якщо буде не правильно обрана професія, то людина залишиться безробітньою” – прокоментувала Оксана Марощак, представник центру зайнятості.

Учасники ярмарку (учні) ознайомились з професіями. Школярі проходили профорієнтаційне тестування, за допомогою якого можна було ознайомитися з мотиваційними здібностями учнів. Навчальні заклади рекламували себе безкоштовно. Близько 16 шкіл приймали участь в даному заході.

“Цей захід викликав в мене дуже багато емоцій і вражень. Я сподіваюсь, що інформацію яку мені надали, зможу використати в майбутньому для правильного обрання професії” – поділилася враженнями про захід учениця 9 класу.

Український гуманітарний інститут (УГІ) неодноразово брав участь в цьому заході, за що отримав подяку від Центру зайнятості. Цього року також від УГІ були представленні відеоролики, різного виду буклети, запрошення на день відкритих дверей, який відбудеться 2 листопада. Запрошувались майбутні абітурієнти і на святкування 15 річчя УГІ.

Юрій Патраш

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: