УГІ відкрив свої двері для нових першокурсників

“Наука повинна бути весела, захоплююча і проста.”
П. Капіца

Четвертого вересня на території Українського гуманітарного інституту відзначали День знань не лише першокурсники, а й студенти другого, третього, четвертого курсів, адміністрація та викладачі навчального закладу. Привітати зі святом приїхали перший ректор УГІ Анатолій Жаловага, адміністрація міста та струнний квартет “Ліра” з Національного ансамблю солістів України “Київська камерата”. Можна багато писати про святкування, але цікавіше почути думку учасників Дня знань.

“День знань пройшов дуже урочисто, мені сподобалось, особливо струнний квартет дуже вразив, вони чудово грали”, — поділилася враженнями Емілія Мельничук, студентка першого курсу кафедри філології.

“Перший день мене приємно вразив, поки що все подобається, а далі буде видно”, — говорить Марія Вареня, першокурсниця кафедри журналістики.

Ректор Українського гуманітарного інституту Людмила Штанько задоволена святом: “Щороку День знань несе позитивні враження, і цей рік не є виключенням. Мій улюблений момент в святкуванні настає, коли запрошують піднятися перший курс, після чого підіймається пів зали, тоді моє серце завмирає від радості. Я мрію побачити, коли на цей заклик підніметься вся зала, і старшокурсникам вже не буде вистачати місця… Тоді треба буде переходити в іншу залу. Але це невеликий ліричний відступ.

Мені здається, на сьогоднішньому святі був заданий гарний тон, і в цьому допоміг запрошений музичний колектив. Музичні твори, що лунали сьогодні, надихають до високих прагнень. Я завжди кажу студентам, щоб вони не ставили собі низьких цілей. Ставте завжди високі цілі і в навчанні, і в духовному житті, і в культурному розвитку, а цей колектив додав саме культурного тону. Сподіваюся, що студенти  будуть зростати не лише в професійному, але й в культурному плані. Отже, сьогоднішній день приніс цілковитий позитив”, — підсумувала Людмила Штанько.

Євгеній Лященко

Фото: Суламіта Демчина

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: