УГІ відвідали міжнародні педагоги-християни

13 січня на території Українського гуманітарного інституту побували гості з Міжнародного альянсу для розвитку християнської освіти (МАРХО). В рамках своєї роботи педагоги-християни з усього світу відвідали і Україну.

Для них студентська асоціація провела екскурсію по кампусу, де гості могли не тільки побачити, в яких умовах проживають студенти, а й почути цікаву історію розвитку студентського містечка. Після екскурсії на гостей чекала розважальна програма в малому залі, де вони почули музичні номери у виконанні студентів, побачили відеоролики про життя в УГІ та познайомились із різними студентськими ініціативами.

З розповіддю виступив президент Студентської ради Павло Бутурлім, який розказав про життя та діяльність студентів у вільний від навчання час. Керівник Up Stream Олег Боков познайомив відвідувачів з цим молодіжним рухом, що організовує соціальні проекти, закликаючи молодь до добра.

Проректор з науково-педагогічної роботи Фелікс Понятовський в завершальному слові відповів на різноманітні запитання, які виникли у гостей.

В кінці зустрічі кожен отримав подарунок на згадку про УГІ.

Сахненко Аліна