УГІ взяв участь у Ярмарку професій

9 жовтня Український гуманітарний інститут узяв участь у ярмарку професій, що відбувся у Конференц–Холі міста Ірпінь.

Захід  був організований міським центром зайнятості за підтримки міського відділу освіти. На ярмарок було запрошено 42 навчальні заклади регіону різних рівнів акредитації.

За словами організаторів, мета цього заходу полягає  в тому, щоб професійно зорієнтувати учнів загальноосвітніх шкіл у виборі майбутньої професії, дати їм можливість детальніше ознайомитися з навчальними закладами та спеціальностями, за якими ведеться підготовка фахівців, а також у безпосередньому спілкуванні з представниками і студентами цих закладів отримати відповіді на запитання, що цікавлять майбутніх абітурієнтів. Це дозволить обрати саме ту професію, якою прагне оволодіти абітурієнт, і той заклад, де він хоче здобувати знання.

Заступник директора міського центру зайнятості Олена Сотникова подякувала навчальним закладам за участь у ярмарку. Деяким з них, зокрема й Українському гуманітарному інституту, вручили лист-подяку за активну участь у різноманітних профорієнтаційних заходах, що проводилися Ірпінським міським центром зайнятості та міським відділом освіти.

Ярмаркову залу наповнили учні 6-11 класів, а також їхні батьки та вчителі. Кожен з них мав можливість побачити та почути презентації всіх навчальних закладів, щоб зорієнтуватися у перевагах і зробити свій вибір. Обмін інформацією і відкрите спілкування між представниками навчальних закладів та майбутніми абітурієнтами проходило жваво. Ярмарок «кипів»…

– Я задоволена тим, як проходить ярмарок професій. Мені дуже сподобалися різні підходи навчальних закладів до своєї презентації, приємно бачити зацікавлені обличчя школярів та вчителів, – поділилася враженнями заступник директора Ірпінського міського центру зайнятості Олена Сотникова.

Задоволеними залишилися і школярі.

– Я дуже рада, що існують такі заходи. Тут ти дізнаєшся про навчальний заклад з перших вуст, – поділилася враженнями учениця 11 класу Катерина.

– Мені дуже сподобалося. Я навіть трішки зголоднів, і вже чекаю, коли приїду додому та поїм, – щиро зізнався восьмикласник Марк.

А на запитання, які позитивні моменти і недоліки бачать відвідувачі ярмарку, нам відповіли:

–  Перевага в тому, що в тебе перед очима великий вибір навчальних закладів. Недоліком є те, що мало напрямків, – пояснила Олена, учениця 10 класу.

– Ти можеш поспілкуватися з представником навчального закладу особисто та запитати все, що тебе цікавить. Це – перевага. А щоб бачити недоліки, потрібно на цьому розумітися,  – ділиться своїми міркуваннями дев’ятикласник Олег.
А от хто що придбав на цьому ярмарку – стане зрозумілим під час вступного періоду, який очікує і на майбутніх абітурієнтів, і на навчальні заклади влітку наступного року. Гаряча буде пора…

Анастасія Семенчук

фото Даніели Саксон

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: