Український гуманітарний інститут розвиває християнський спорт

У вівторок 3 жовтня відбулася зустріч між представниками Українського Гуманітарного інституту і Асоціацією християнських таборів України. Ця громадська організація функціонує в Україні вже тривалий час, і саме з їх допомогою різноманітні релігійні громади, а особливо протестантські церкви, створювали табори.

Як розповіла ректор УГІ Людмила Штанько, Асоціацію та інститут пов’язують давні зв’язки: “Часто на нашій території проходять навчальні семінари і тренінги, в яких вони беруть участь. Приблизно 10 років тому я зустрічалася з їхніми представниками і, фактично, ідея відкриття кафедри фізичного виховання зародилася завдяки співпраці з цією організацією”.

Члени асоціації християнських таборів України активно займаються спортом, особливо християнським спортом. Як пояснила Людмила Штанько, великий спорт має свою мету, яка не завжди співпадає із християнським світоглядом, тому представники організації займалися створенням християнських спортивних таборів.

“Саме тоді у нас з’явилася ідея відкрити кафедру, яка буде готувати саме таких молодих людей, які мають і відповідну концепцію відношення до здорового способу життя та фізичної активності, і будуть націлені на те, щоб через спорт реалізовувати, так званий, спортивний євангелизм. Молоді люди можуть організовувати різні дворові команди, організовувати дітей, підлітків і молодь, щоб вони жили активно та здорово. Дякувати Богу, так склалося, що ми відкрили цю кафедру і це є благословінням”, – говорить ректор УГІ. Вона додала, що навчальний заклад планує і надалі працювати в цьому напрямку.

Тому сторони провели переговори на тему взаємодії один з одним. Зустріч пройшла у форматі мозкового штурму, коли кожен із присутніх висловлював різні точки зору. Як говорить Людмила Штанько, переговори відбулися у теплій та невимушеній атмосфері.

В результаті було вирішено, що навчальний заклад та асоціація будуть разом організовувати та проводити різноманітні сертифіковані курси, курси підвищення кваліфікації і т.і. Крім цього, студенти УГІ зможуть проходити польову практику в таборах. Ректор впевнена: це буде корисно і цікаво і філологам, і спортсменам, і журналістам, і менеджерам, і економістам.

 

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: