Український гуманітарний інститут випустив у професійний політ випускників 2016 року

27 травня завершилися сесійний тиждень в Українському гуманітарному інституті. 49 випускників 6 спеціальностей та напрямків підготовки успішно пройшли державні фахові атестації, захистили дипломні і творчі кваліфікаційні роботи. Всім їм у залежності від здобутої спеціальності чи напрямку підготовки рішеннями відповідних Державних екзаменаційних комісій було присвоєно освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліст чи бакалавр. Серед них – перший випуск бакалаврів напрямку підготовки «Журналістика». Того ж дня на центральній алеї студентського містечка, в оточенні величних корабельних сосон,  з’явилися написи імен та прізвищ випускників 2015-16 навчального року. Її так і називають – алея випускників.

Церемонія посвячення в бакалаври, спеціалісти та магістри в Українському гуманітарному інституті – завжди особлива подія. Розпочалася вона величною ходою адміністрації, викладачів, почесних гостей та випускників інституту від навчально-адміністративного корпусу до багатофункціонального комплексу, де мали відбуватися урочистості. У залі ходу та гостей свята зустрічав хор, який виконав державний гімн України та духовний гімн «Боже, Великий, Єдиний…»

Зі словом привітання і настанови до випускників звернувся президент навчального закладу В. В. Костюк. Потім були вітання від голови Ради засновників вишу та почесних гостей.

Не обійшлося і без традиційного слова духовної настанови, адже місія навчального закладу – це освітня підготовка молодих людей до служіння Богу і суспільству особистісними та фаховими вміннями та знаннями, здобутими під час навчання. Лунали привітання і слова вдячності від батьків і самих випускників. А потім випускники зі словами вдячності вручили квіти своїм педагогам і наставникам.

І, нарешті, найбільш хвилюючий момент – церемонія посвячення випускників Українського гуманітарного інституту 2016 року в бакалаври та спеціалісти.

Один за одним випускники піднімалися на сцену, де ректор та завідувачі кафедр зі словами привітання вручали дипломи державного зразка. Чотири роки кожен з них йшов до цієї миті, оволодіваючи знаннями фаху, зростаючи духовно, беручи активну участь у соціальних проектах та ініціативах, якими наповнене життя студента УГІ. Що переживали вони в ті тремтливі хвилини – радість, сум, сум’яття? Це знає кожен з них. Але точно відомо одне: до цієї зали вони входили студентами-випускниками, а звідси – бакалаврами і спеціалістами.

…Гордість і відповідальність за своїх випускників відчували і викладачі та адміністрація. І теж хвилювалися. Адже скільки вкладено в кожну особистість, скільки разом пережито, подолано труднощів і отримано радості!.. Мабуть, саме з цими глибокими роздумами поважна урочиста хода у тому ж складі виходила із зали, супроводжуючи зовсім «свіжих» бакалаврів та спеціалістів до навчально-адміністративного корпусу, звідки вони, мов птахи, розлетяться кожен у своєму напрямку – вибудовувати свій професійний політ, вити гнізда, служити Богові й людям…

Світлана Петренко.

DSC_0180 DSC_0667 DSC_0681 DSC_0717 IMG_5883 IMG_5999 IMG_6230 1