В КНТЕУ розкажуть про бізнес майбутнього

Яким буде бізнес майбутнього? Які навички потрібно формувати тим, хто хоче бути успішним? Як економічні кризи міняють реальність? Чому важливо добре володіти навичками аналізу та аудиту в професіях майбутнього?

Про це розкажуть Президент Асоціації українських банків Олександр Сугоняко та інші директори компаній на майстер-класі «Бізнес майбутнього».

Не пропустіть! Запрошуємо учнів, студентів, партнерів КНТЕУ.

Захід відбудеться 25 жовтня об 11:30 в корпусі Д.

Зареєструватися можна за адресою: kafedra_auditu@ukr.net

1 Комментарий

1. На жаль, середня школа в її нинішньому форматі ніяк не сприяє розвитку тих якостей, які знадобляться в бізнесі майбутнього. Більше того, вона їх пригнічує! Вміння думати самостійно, шукати альтернативи, прокладати шлях в незвіданому напрямку першим, генерувати нові ідеї та творити – де все це в школі? Немає. А які ж тоді і майбутні студенти вийдуть зі стін школи? Так отож.

Оставьте ответ

%d такие блоггеры, как: