23 Жов

• Опублікував Аліна Сахненко
  • Рубрика Новини
  • Коментарі 1

Яким буде бізнес майбутнього? Які навички потрібно формувати тим, хто хоче бути успішним? Як економічні кризи міняють реальність? Чому важливо добре володіти навичками аналізу та аудиту в професіях майбутнього?

Про це розкажуть Президент Асоціації українських банків Олександр Сугоняко та інші директори компаній на майстер-класі «Бізнес майбутнього».

Не пропустіть! Запрошуємо учнів, студентів, партнерів КНТЕУ.

Захід відбудеться 25 жовтня об 11:30 в корпусі Д.

Зареєструватися можна за адресою: kafedra_auditu@ukr.net

1 коментар

• znumi.com.ua 15.12.2017 о 07:49

На жаль, середня школа в її нинішньому форматі ніяк не сприяє розвитку тих якостей, які знадобляться в бізнесі майбутнього. Більше того, вона їх пригнічує! Вміння думати самостійно, шукати альтернативи, прокладати шлях в незвіданому напрямку першим, генерувати нові ідеї та творити – де все це в школі? Немає. А які ж тоді і майбутні студенти вийдуть зі стін школи? Так отож.

Відповіcти