В літньому таборі діти вчили англійську мову з носіями

В середині літа на базі Українського гуманітарного інституту пройшов християнський літній англо-німецькомовний табір «Джерело лінгво-талантів» з унікальною програмою навчання та відпочинку. В цьому році табір відбувся вчетверте. Цей проект був ініційований ще в 2014 році Асоціацією випускників УГІ та УАЦВО.

В цьому році в таборі відпочили 67 дітей з різних регіонів України віком від 8 до 16 років, у тому числі 16 дітей із м. Буча. 36 дітей із малозабезпечених сімей, у тому числі багатодітних, дітей із сімей вимушених переселенців із Луганської та Донецької областей; дітей, які втратили батьків у зоні бойових дій АТО, дітей-сиріт цього року було здійснено ADRA-Україна, ADRA Євро-Азійського Дивізіону, БО «Фонд громади міста Буча». Усі діти із задоволенням вивчали дві мови: англійську та німецьку.

Розмовної практики діти набували завдяки чотирьом носіям англійської мови.

Однією з найважливіших перлин табору стали щоденні духовні роздуми. Діти раділи новим відкриттям своїх здібностей через спілкування з носіями мов, участі у майстер-класах. Всі подолали туристичну трасу «Шалена білка» у місцевому парку, із задоволенням брали  участь в командній грі «Захоплення прапору», змаганнях з футболу, водного волейболу, різноманітних захоплюючих пізнавально-розважальних програмах. І вранці, і увечері у студентському містечку лунав дитячий спів англійською та рідною мовами.

Діти повезли додому Біблії, книжки з християнськими оповіданнями, які надав БФ «Східно-європейська гуманітарна місія», добрий настрій та бажання продовжувати спілкування з новими друзями.

Лариса Георгінова