V Національна виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті»

22 жовтня 2013 р. у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза», що у м. Києві, відбулося урочисте відкриття V Національної виставки-презентації «Інноватика в сучасній освіті».

З початком роботи виставки учасників та гостей дійства привітали Євген Суліма Перший заступник Міністра освіти і науки України та Василь Кремень Президент Національної академії педагогічних наук України.

Організатори виставки вже котрий рік поспіль виступають Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України та компанія «Виставковий Світ».

В 2013 році на виставці було представлено 796 навчальних закладів, наукових установ та методичних центрів, регіональних та муніципальних органів управління освітою, видавництв, підприємницьких структур, що забезпечують засобами навчання галузь освіти з 27 усіх регіонів України, а також учасників з Китайської Народної Республіки, Росії, США та Франції. Зокрема, у заході приймало участь:

95 – університетів, академій, інститутів, коледжів, технікумів, науково-методичних центрів, установ;

589 – закладів післядипломної освіти, загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, дошкільних та позашкільних навчальних закладів;

27 – регіональних органів управління освітою;

25 – зарубіжних закладів освіти і міжнародних представництв;

24 – навчально-методичні центри професійно-технічної освіти, професійно-технічні навчальні заклади;

36 – виробників та дистриб’юторів сучасних засобів навчання, електронних проектів, програм та рішень для галузі освіти, видавництв, інтернет-проектів.

Уперше в межах виставки було представлено освітній павільйон китайських навчальних закладів. Навчальні заклади Китайської Народної Республіки запропонували програми академічного обміну студентами, аспірантами і викладачами вищих навчальних закладів, співробітництво китайських та українських університетів, проведення спільних наукових розробок і навчання в Китаї.

Освіту за кордоном, досвід співпраці з українськими колегами презентували також агенція Campus France, Московський Технологічний Інститут «ВТУ», Moscow Business School в Україні, Американські Ради з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS.