В УГІ пройшли змагання з волейболу

29 січня в Українському гуманітарному інституті відбулися змагання з волейболу. Взяли участь 4 команди: студенти податкового університету міста Ірпінь, випускники УГІ, студенти УГІ, та Rainbow з міста Буча.

На початку проректор з науково-педагогічної роботи Фелікс Понятовський звернувся з словами підбадьорення для учасників. Судді та тренери, побажавши успіху та помолившись, відкрили турнір. Протягом гри лунали крики та емоційні вигуки вболівальників.

Перемогу отримала команда випускників УГІ. Після турніру переможці отримали медалі, а всі учасники були нагороджені невеличкими подарунками від інституту.

«Мені дуже сподобались організація і суддівство, все було проведено на вищому рівні. Гра команд теж вражала своєю майстерністю. Для себе отримав безліч приємних емоцій, досвід і незабутні враження. Наша команда класно виступила і показала хорошу гру, хоч ми і взяли бронзу, в нас ще все попереду. Вірю в команду!» – поділився своїми враженнями Ваня Гайналій, який грав в команді студентів УГІ.

Суламіта Демчина