В УГІ пройшов благодійний вечір для дітей з обмеженими можливостями

На території Українського Гуманітарного Інституту 19 листопада відбувся вечір для дітей з обмеженими можливостями. Цей захід був організований з метою підтримки таких діток. На ньому були присутні близько 30 гостей.

Такі вечори проводяться в УГІ щороку, щоб показати дітям, що про них ніхто не забуває. На зустрічі гості змогли пограти в цікаві ігри, взяти участь в конкурсах, а також поспілкуватися з аніматорами в костюмах Панди та Бджоли. Як казали діти, їм дуже сподобалося і вони отримали незабутні враження від цього вечора.

В кінці заходу діти отримали пакунки з подарунками, які робили власноруч організатори вечора. Сюрпризом стали скляні кулі, всередині яких були різні тварини, також в пакунках були фрукти, які пожертвували студенти.

«Я щаслива, що ми можемо організовувати такі вечори для дітей з обмеженими можливостями, дарувати їм позитивні емоції, щоб вони розуміли, що їх люблять і про них пам’ятають. Ви навіть не можете уявити, які вони щасливі, коли приїжджають до нас, і які емоції відчуваємо ми в цей момент. Це просто не пояснити словами, це потрібно побачити на власні очі», – такими словами прокоментувала в кінці вечора свої емоції член команди організаторів цього вечора, яка захотіла залишитися анонімною.

Ілля Слєгкін