В УГІ пройшов турнір з шахів та шашок

Турнір з шахів та шашок відбувся в Українському гуманітарному інституті. Це традиційний спортивний захід, що проводиться в УГІ вже вдесяте.

Турнір проходив у багатофункціональному комплексі інституту. Під керівництвом тренера та викладача з теорії та методики фізичного виховання Юрія Бойка студенти мали можливість проявити свою кмітливість, розумову вправність і здібності. І, звичайно, поборотися за призове місце. У турнірі з шашок взяли участь 4 дівчат та 12 хлопців; у турнірі з шахів – 10 хлопців та 1 дівчина.

Протягом двох годин у холі, де відбувався турнір, панувала напружена атмосфера, кожен гравець зосереджено продумував свої ходи і комбінації.

За підсумками змагань переможницею турніру з шашок у 2015 році стала Ольга Майданник, студентка 3 курсу факультету філології. Вона виборола звання чемпіонки вже третій рік поспіль. Друге місце зайняла Аліна Козурак, яка теж навчається на 3 курсі факультету філології, а третє – Альона Донцова, яка є студенткою 2 курсу відділення фізичного виховання.

Чемпіоном з шахів став другокурсник Духовної семінарії Аветік Дарбінян. Друге почесне місце зайняв Олексій Долженко, студент 3 курсу відділення фізичного виховання, а третє місце посів студент-богослов 1 курсу Андрій Грабовецький.

– Потрібно проводити такі турніри, оскільки вони розвивають студентів. Розвивають їх логічне мислення, дають можливість перевірити свої сили і сили суперників, а також удосконалити майстерність. Розкрию невеликий секрет: для мене гра в шахи — це своєрідне визначення ходу мислення мого суперника. Дуже цікаво завдяки грі пізнавати логіку людини, хід її думок, – поділилася Ольга Майданник.

Олена Самаріна