В УГІ пройшов вечір для першокурсників

«Вечір першокурсника» проходить в Інституті щорічно в перший тиждень навчального року. Місцем проведення другий рік поспіль стала центральна поляна.

На вечір завітали близько 30 студентів першого курсу, а також і студенти старших курів.

Програма складалася з невеличкої сценічної постановки з участю працівників УГІ, конкурсів та дружнього вогнища. На вогні студенти жарили зефір «Маршмеллоу», пекли булочки, які куштували з чаєм та фондю. Крім того, напам’ять, першокурсники залишили на намальованому стовбурі свої відбитки пальців, що заповнили дерево листям.

Біля вогнища молодь співала пісні та спілкувалася. Цікавим сюрпризом для першокурсників стали листи від випускників минулого року. Це були так звані послання, в яких були написані поради, привітання та багато теплих слів. Ближче до завершення вечора хлопці провели дівчат до гуртожитку граючи у веселу гру «Джерельце». Вкінці проректор з виховної роботи Олександр Присакар звершив молитву.

«Мені вечір дуже сподобався! Були цікаві конкурси, які сприяли знайомству, тепла атмосфера. Почувала себе комфортно та затишно, ніби я не 1 курс, а вже давно в УГІ. Цей вечір зарядив позитивом, на пари піду з хорошим настроєм J», — поділилася своїми враженнями Лілія Педченко, студентка-філолог першого курсу.

Оставьте ответ

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

%d такие блоггеры, как: