В УГІ відбулась битва студентів проти викладачів??

28 вересня студенти й адміністрація взяли участь у спартакіаді, що має назву “Арбузнік”. Цей спортивний захід відбувається щороку й встиг стати очікуваною подією для багатьох. Такі змагання допомагають студентам відчути дух суперництва, але не забувати про свою людську гідність.

Звичайно, круто спостерігати за цією цікавою грою, але брати в ній участь важче. Та важче не означає гірше. Будучи членом команди, ти не можеш робити, як тобі заманеться, потрібно порадитись зі своїми побратимами і разом прийняти рішення щодо подальших дій. Наприклад, якщо один гравець затримається у виконанні завдання, то наступний має докласти в два рази більше зусиль. Грати в команді складніше, ніж самому. Але завдяки підтримці команди ти надихаєшся і хочеш докладати більше зусиль.

Саме завдяки команді ти не відчуваєш себе самотнім. В цій грі не було проявів негативних емоцій, бо організатори свята про це попіклувалися і за це їм велика подяка. Можна навіть сказати, що завдяки Арбузніку всі команди стали дружніші.

Після спортивних змагань всі учасники та гості свята змогли поласувати солодкими кавунами та насолодитися спілкуванням один із одним.

Марія Вареня