В УГІ відбувся доброчинний турнір з настільного тенісу

24 квітня в Українському гуманітарному інституті відбувся благодійний турнір з настільного тенісу, який йшов під гаслом «Подай надію». Такий захід у навчальному закладі пройшов вперше. Участь брали як дівчата, так і хлопці, зареєстровано було 28 бажаючих. Учасники мали зробити внесок у сумі 100 гривень, для студентів він становив 50 гривень. Гроші збирали для проведення операції учениці 5-ї Бучанської школи Людмили Станкевич. Дівчинка страждає важкою формою сколіозу. Після завершення турніру було нагородження переможців. Зібрали близько 5000 грн.

Захід був організований Українським гуманітарним інститутом та молодіжним рухом Upstrem. Спонсором був ортопедичний салон Ortos, а свою підтримку висловили тенісний клуб Campa та ЗОШ№4, ЗОШ№5, ДЮСШ міста Буча.
« Цей турнір був дуже захоплюючий, мені сподобалося грати в теніс, навіть не маючи в цьому великого досвіду. Такі заходи потрібно організовувати частіше, адже ми це робимо для допомоги нужденним» – ділиться своїми враженнями студентка першого курсу Єлизавета Черкасова.

Суламіта Демчина