В УГІ відсвяткували День менеджера

Захід святкування відбувся 9 квітня. В ньому прийняли участь студенти-менеджери усіх курсів Українського гуманітарного інституту (УГІ). Ведучими програми виступили Альона Кампен та Олена Мишко.

У програмі святкового дня було ранкове служіння, на якому Фелікс Понятовський підняв тему менеджменту в Біблії. Далі, під час першої пари, студенти прийняли участь у круглому столі з Віктором Нікітаном. Віктор – власник підприємства у м. Києв. Він розказав студентам про основи організації бізнесу. Закликаючи майбутніх менеджерів відповідально ставитись до навчання, Віктор Миколайович зазначив: «Якщо ви не отримали потрібні знання під час навчання, то потім за них доведеться платити». Для подальшої кар’єри та, власне, для життя студентів, він дав невеличку пораду: «Якщо ти підприємець, ти вже не маєш права жалітись про маленький заробіток! Адже його величина залежить тільки від тебе».

Віктор Нікітан також поставив питання для роздумів усім присутнім, чи кожна людина може стати підприємцем? Відповідь була досить філософська: «Так. Якщо у людини є бажання. Кожен з нас вже є менеджером свого життя».

Далі, за програмою, студенти дізнавались цікаві факти, щодо професії менеджера, бачили сценічну постановку про студентів. Вікторія Дех, відома випускниця УГІ, представила презентацію «Топ випускників-менеджерів УГІ», у якій для неї також була виділена одна зі сходинок рейтингу.

Проведеним заходом святкування професійного свята адміністрація Інституту намагалась не тільки показати студентам перспективи майбутньої роботи, але й перспективи та переваги навчання саме в Українському гуманітарному інституті. Емілія Кричфалушій, одна із топ-випускників, успішна у своїй справі, так оцінила власний досвід навчання та студентського життя в УГІ: «Навчання в УГІ – це один із найсвітліших моментів у житті!»