В УГІ зіграли у футбол заради життя дворічного хлопчика

22-23 квітня в Українському гуманітарному інституті відбувся благодійний футбольний турнір «Грай заради життя». Змагання пройшли за підтримки навчального закладу, молодіжного руху «UPStream» і мережі ортопедичних салонів «Ortos».

Подібний турнір проходить вже 5-й раз. Особливістю цьогорічного чемпіонату було ведення нового правила: за нецензурну лексику футболісти отримували штраф. Команди розіграли Великий і Малий кубок.

Великий Кубок здобула команда під назвою ФК «Немеш», яка була дебютантом на цьому змаганні. Малий кубок виборола команда від інституту ФК «Ботани».

Але головним було не перемогти, а взяти участь в турнірі, щоб допомогти тим, хто цього потребує. Цього року для участі в чемпіонаті зареєструвалося дванадцять команд. За правилами турніру кожна команда повинна зробити внесок в розмірі 1500 гривень.

Глядачі не були пасивними спостерігачами. Вони також могли взяти участь у зборі коштів. Купуючи солодощі, граючи в настільний футбол або в комп’ютерні ігри, вболівальники сплачували символічну благодійну сумму, за яку вони могли отримати браслет, що дозволяв зіграти один раз на будь-якій станції.

Зібрані гроші передали на лікування важкохворого дворічного Ігоря Кузьменка, який став втрачати слух. Під час турніру і ярмарку було зібрано більше 30 000 грн.

Родіон Корягін