В Українському гуманітарному інституті американський науковець спростував Теорію Великого вибуху

Магістр богослов’я, науковець Девід Пенні 11 листопада провів для студентів УГІ лекцію «Теорія відносності Ейнштейна і біблійний креаціонізм».

У своїй доповіді лектор Девід Пенні поставив фізичні закони на Біблійний фундамент. Як відомо, у фізиці є два основних закони: перший – збереження енергії і матерії; другий – про якість перетворення енергії. Експерт навів тексти з Біблії, які, на його думку, підтверджують ці закони. Також він, за допомогою прикладів з тої ж фізики спростував Теорію Великого вибуху. За словами науковця, якби подібний вибух і стався у космічній системі, в якій ми живемо, то це унеможливило б появу життя на Землі.

«Творець повинен бути розумнішим від Свого творіння. Так само, як фотоапарат не може бути розумнішим від інженера, який його сконструював», — пояснив Девід Пенні.

Після лекції студенти мали можливість поставити спікеру запитання. За браком часу на більшість з них експерт відповісти не встиг, тож запропонував надсилати запитання на е-мейл: davidpenny@theauatigroup.com.

Девід Пенні — бакалавр машинобудування (Масачусетський технологічний інститут (МТІ), найкращий ВНЗ світу 2012-2016 років за рейтингом OS World University Rankings — ред), магістр богослов’я (Далласька богословська семінарія). Викладав у МТІ, в університетах штатів Канзас, Оклахома, Арканзас, Пенсільванія, в університеті Джорджа Мейсона, університеті Сміта. Девід є радником проекту Всесвітнього банку в Африці. Також він консультант, підрядник і розробник обладнання із вивчення, використання, контролю і захисту водних ресурсів у різних регіонах США.

Родіон Корягін