В Українському гуманітарному інституті провели лекцію про шкідливі звички

Матеріал про вплив тютюнопаління на організм людини представив капелан навчального закладу Олексій Титянечко.
Студенти всіх курсів та факультетів дізналися, що цигарка — це 4000 хімічних сполук, 43 канцерогени, близько 300 різних хімічних отрут. Як повідомив лектор, “смертельна доза нікотину становить 60 мг. Тобто, якщо людина одразу випалить дві упаковки цигарок, їй загрожує смерті”.

Також студенти дізнались, що паління вражає весь організм людини. Призводить до раку серця, мозку, язика, горла, губ, шлунка, нирок, легень і статевих органів. Спричиняє хвороби зубів, а також рук і ніг.

Лектор розповідав реальні історії з життя курців, та про трагічні наслідки цієї звички. За статистикою, в Україні близько 60% усіх смертей спричинено хворобами, викликаними палінням.
Як повідомив Олексій, ця лекція була підготовлена одеською обласною молодіжною суспільною організацією “Молодь країни без шкідливих звичок”.
“Сьогодні час обирати. Коли ви робите вибір на користь життя, то вийдете переможцями”, — сказав Олексій на завершення.

Анна Рябенко